REKLAMA

CZASZYN. Pożar w zamieszkałym budynku. Zagrożenie szybko opanowano (ZDJĘCIA)

CZASZYN / PODKARPACIE. W środę około godziny 19:00, przy ul. Starowiejskiej w Czaszynie doszło do zapalenia się sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Ponieważ strażacy otrzymali zgłoszenie o palącym się budynku, na miejsce zadysponowano cztery zastępy. Na szczęście pożar udało się szybko opanować.

Dnia 22.09.2021 o godzinie 19:00 SKKP w Sanoku powiadomiło nas o pożarze budynku mieszkalnego przy ulicy Starowiejskiej w Czaszynie. Po przybyciu na miejsce okazało się, że zapaleniu uległa sadza w przewodzie kominowym. Ponieważ zgłaszający poinformował o pożarze budynku (nie tylko komina) na miejsce zostały zadysponowane znaczne siły i środki. Pożar komina udało się szybko opanować – relacjonują strażacy z OSP Czaszyn.

Siły i środki:

– OSP Czaszyn – GBA Mercedes, SOP Land Rover – OSP Tarnawa Górna – GBA Mercedes – OSP Tarnawa Dolna – Star – JRG Sanok – Mercedes – Policja Posterunek Zagórz – Kia

źródło: OSP Czaszyn – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

23-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.