REKLAMA

Chaszcze na 1,5 metra na ogródku jordanowskim (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Odbieramy od Państwa kolejne sygnały związane z codziennym życiem w Sanoku. W wiadomościach do redakcji prosicie Państwo o nagłośnienie ważnych dla Was spraw. Sukcesywnie, od wielu lat to robimy. Tym razem, zgodnie z listem mieszkańca Wójtostwa, sygnalizujemy sprawę taśmy pozostawionej na nowych lampach wzdłuż ul. Traugutta. Zajmujemy się również kwestią zaniedbanej części ogródka jordanowskiego przy ul. Langiewicza.

Pierwsza z omawianych spraw dotyczy nowych lamp ustawionych wzdłuż ul. Traugutta, bliżej skrzyżowania z ul. Białogórską.

Co to ma być? Nowe lampy z taśmą foliową? Kto to odbierał? Kto za taki stan rzeczy jest odpowiedzialny? – zadaje pytania w liście do redakcji mieszkaniec Wójtostwa. W mailu przesyła zdjęcia.

Druga sprawa dotyczy tej samej dzielnicy, ale już okolic ul. Langiewicza. Na bodaj największym ogródku jordanowskim w mieście, gdzie codziennie bawi się spora grupa najmłodszych sanoczan, zaniedbano jedną z części ogrodu, w sąsiedztwie popularnej górki, z której w zimie dzieci chętnie zjeżdżają na sankach.

Wyrosły tam trawy, chwasty i pokrzywy. Niektóre rośliny sięgają wysokości nawet około 1,5 metra. Chaszcze rosną swobodnie od kilkunastu dni. W międzyczasie, w ogródku przeprowadzano koszenie. Ten fragment został jednak pomięty. Dlaczego? O to również zapytamy. Gdy otrzymamy odpowiedzi, opublikujemy je na naszym portalu.

Jeśli jesteś świadkiem podobnej sytuacji i w Twojej okolicy również przydałoby się koszenie, daj nam znać. Postaramy się naświetlić sytuację.

Zachęcamy Państwa do nadsyłania wiadomości dotyczących ważnych dla mieszkańców spraw. Jeśli jest coś, co Państwa zdaniem warto opisać, o co warto zapytać lub co powinno zostać wyjaśnione, prosimy o sygnał. W ten sposób każdy będzie mógł skierować uwagę większej grupy ludzi na problemy, które uważa za istotne.

Wiadomości można nadsyłać na nasz adres: redakcja@esanok.pl


08-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline