REKLAMA

BRZOZÓW. Przedszkolaki opanowały stadion! Olimpiada, dobra zabawa i nagrody (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW. Przedszkolaki opanowały stadion! Olimpiada, dobra zabawa i nagrody (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Na stadionie w Brzozowie zorganizowano Mini Olimpiadę Przedszkolaków! Wzięło w nich udział blisko 100 młodych sportowców z 14 placówek, a więc wszystkich funkcjonujących na terenie gminy Brzozów! Bohaterowie wydarzenia zmierzyli się w 6 konkurencjach lekkoatletycznych. Na twarzach przedszkolaków rysowało się wiele emocji związanych z rywalizacją, ale przede wszystkim było sporo szerokich uśmiechów, dobra zabawa, a na koniec nagrody! Zapraszamy do obejrzenia naszej RELACJI VIDEO oraz GALERII ZDJĘĆ

14_4grafika poglądowa

Na wydarzenie zaprosił UKS MOSiR Brzozów przy wsparciu Gminy Brzozów i Powiatu Brzozowskiego. Jednym z głównych założeń była popularyzacja aktywności fizycznej, ale również walka z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą wirtualny świat internetu oraz gier.

Olimpiada wpisała się w uroczyste obchody Dnia Dziecka w gminie Brzozów. W sobotę odbędzie się Piknik Rodzinny połączony z otwarciem nowego placu zabaw w przedszkolu nr 1, a dzień później, najmłodsi wraz z rodzicami mają zaproszenie na Gminny Dzień Dziecka w Amfiteatrze w Parku Jordanowskim.

13_12grafika poglądowa


02-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)