REKLAMA

BRZOZÓW: Nowy oficer prasowy KP PSP w Brzozowie

Kolorowa fotografia wykonana w dzień, w garażu straży pożarnej. Przedstawia na pierwszym planie dwóch stojących strażaków w czarnych ubraniach dowódczo-sztabowych, bez nakrycia głowy. Strażacy podają sobie ręce i przekazują symboliczny mikrofon. Na drugim planie widoczny czerwony baner z symbolami Państwowej Straży Pożarnej. Za nimi przód stojącego pojazdu ratowniczo-gaśniczego znajdującego się w garażu. Obok widoczne częściowo inne pojazdy pożarnicze.

W listopadzie 2022 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie nastąpiło oficjalne przekazanie obowiązków oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie. Pełnienie tej funkcji jest dodatkowym obowiązkiem poza realizacją stałych zadań przypisanych do stanowiska służbowego. Dotychczasowym a zarazem pierwszym oficerem prasowym w historii brzozowskiej jednostki był mł. bryg. Bogdan Biedka, który obecnie jest Zastępcą Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie. Obowiązki te pełnił nieprzerwanie od około 1995 roku.
    Nowy oficer prasowy kpt. Wojciech Sobolak, to strażak z dwudziestotrzyletnim doświadczeniem zawodowym, pełniący służbę na stanowisku Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej KP PSP w Brzozowie.

Dane kontaktowe: oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie:
kpt. mgr inż. Wojciech Sobolak
e-mail: w.sobolak@podkarpacie.straz.pl
tel. kom. 693 393 629 lub tel.: 13 43 411 41

Nowemu oficerowi prasowemu życzymy wielu sukcesów w służbie informacyjnej tut. komendy.

Opracowanie: mł. bryg. Bogdan Biedka, kpt. Sobolak Wojciech/KP PSP w Brzozowie
Zdjęcie: mł. ogn. Ryszard Saj/KP PSP w Brzozowie

źródło:KPPSP BRZOZÓW

13-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)