REKLAMA

BLIZNE. 78-letni kierowca nie ustąpił pierwszeństwa. Pasażerka trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

BLIZNE / PODKARPACIE. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego audi było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Blizne. W wyniku zderzenia audi z hondą jedna osoba trafiła do szpitala.

Wczoraj około godz. 13.30 policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Blizne. Funkcjonariusze ustalili, że 78-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierując audi, jechał od strony Brzozowa. Mężczyzna wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej z przeciwnego kierunku kierującej hondą i doprowadził do zderzenia się pojazdów. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wyniku tego zdarzenia pasażerka audi doznała obrażeń. Kobieta została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala. Na szczęście nie okazały się one groźne.

Policjanci zorganizowali objazdy. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny i ustalili świadków zdarzenia. Wykonane czynności pozwolą funkcjonariuszom na ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

15-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)