REKLAMA

Autosan z prestiżową nagrodą „Defender” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. AUTOSAN wspólnie ze Spółkami PGZ, JELCZ oraz WZU otrzymał prestiżową nagrodę „Defender” za pojazdy systemu „Wisła” – kołowe platformy specjalne wraz z przyczepą logistyczną. Jednym z nagrodzonych elementów jest produkowana przez AUTOSAN trzyosiowa, skrzyniowa przyczepa terenowa. Gratulujemy!

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego zakończyła się niemałym sukcesem naszej Spółki. W ostatnim dniu targów rozdano prestiżowe nagrody DEFENDER. Z dumą informujemy, że jedną z nich otrzymał AUTOSAN wspólnie ze Spółkami PGZ, JELCZ oraz WZU. Wyróżnienie zostało przyznane za pojazdy systemu „Wisła” – kołowe platformy specjalne wraz z przyczepą logistyczną. Jednym z nagrodzonych elementów systemu jest produkowana przez AUTOSAN trzyosiowa, skrzyniowa przyczepa terenowa. Ponadto w trakcie MSPO AUTOSAN sp. z o.o. została uhonorowana Złotym Certyfikatem Jakości w zakresie kreowania jakości i budowania potencjału przemysłu zbrojeniowego i obronnego Rzeczypospolitej Polskiej. Wyróżnienie zostało przyznane przez Centrum Certyfikacji Jakości – czytamy w komunikacie Autosanu.

źródło: serwis internetowy Autosanu

16-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.