REKLAMA

Zwycięstwa i medale. MKS Sanok brał udział w mistrzostwach Podkarpacia i pucharze Małopolski (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejny udany weekend startowy za reprezentantami MKSu Sanok. Nasi zawodnicy brali udział w Mistrzostwach Podkarpacia Family Cup w biegach przełajowych i wrotkarstwie szybkim w Jaśle oraz w Pucharze Małopolski w Wieliczce. Gablota z trofeami sanoczan wzbogaciła się o kolejny worek medali. Gratulujemy!

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym sekcji wrotkarskiej klubu MKS Sanok

esanok1

- Nie odpuszczamy kolejny weekend z rzędu startujemy i to z jakimi rezultatami. Tym razem w Jaśle braliśmy udział w Mistrzostwach Podkarpacia Family Cup w biegach przełajowych i wrotkarstwie szybkim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zawody odbyły się w Jaśle - mówi Piotr Bluj, trener w MKS Sanok.

Wyścigi rozpoczęły się od sprintu na rolkach indywidualnych na czas. Następnie odbył się wyścig masowy Open na 1500m. Kolejną konkurencją - biegi przełajowe od 500m do 5km.W zawodach wzięło udział 130 osób. Reprezentanci sanockiego klubu spisali się rewelacyjnie zdobywając w sumie 16 medali (12 na rolkach, 4 w biegach).

Rolki wyścig na 100 m Dziewczynki 1. Bianka Bluj 2. Lena Tokarska 3. Laura Bluj

Chłopcy 2. Bartosz Łożański 3. Michał Niemczyk Dziewczynki 2. Emilia Grega Dziewczyny 1. Natalia Łożańska 2. Maja Pytlowany 3. Julia Kogut Chłopcy 1. Jakub Ratajewski Dziewczyny 1. Aleksandra Lenart Open Rolki 3. Aleksandra Lenart Biegi 2. Bianka Bluj 3. Bartosz Łożański 2. Emilia Grega 3. Maja Pytlowany

W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się również: Oliwia Ratajewska, Aleksandra Górecka, Zofia Niemczyk, Magdalena Pawlikowska. Udane debiuty najmłodszych zawodników: Gabrieli Grega i Bartosza Pawlikowskiego. W zawodach wzięła udział również mama Bartka i Madzi, Joanna Pawlikowska.

[nggallery id=6371]

Po pracowitej sobocie dwóch naszych zawodników nie odpuściło, wyruszając do Wieliczki na Puchar Małopolski. Oliwka i Jakub Ratajewscy okazali się bezkonkurencyjni w swoich kategoriach wiekowych stając na najwyższym stopniu podium.

- Brawo za walkę i dwa dni ciężkiej pracy. Wysiłek przyniósł zasłużone medale - chwali Piotr Bluj.

[nggallery id=6372]

źródło: MKS Sanok, materiały nadesłane


2018-06-19 10:04:14