REKLAMA

Aresztowano trzech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków

RZESZÓW. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie trzech mężczyzn, podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy zabezpieczyli u nich blisko 8 kg suszu roślinnego oraz mefedron. Dwóch 35-latków i 34-latek usłyszało prokuratorskie zarzuty. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy, uzyskali informację, że mieszkaniec Rzeszowa, w miejscu swojego zamieszkania, może posiadać substancje zabronione. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. We wtorek, pojechali do domu 35-latka i potwierdzili informację. W miejscu jego zamieszkania zabezpieczyli susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany.

rzeszow2

– W trakcie wykonywanych czynności, policjanci ustalili, że w ten proceder mogą być zamieszani jeszcze dwaj mieszkańcy powiatu rzeszowskiego, w wieku 34 i 35 lat. Funkcjonariusze pojechali do ich domu. Podczas przeszukania, znaleźli i zabezpieczyli susz roślinny oraz białą substancję. Obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. Łącznie zabezpieczyli blisko 8 kg suszu roślinnego oraz 0,74 g mefedronu – poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

rzeszow_1

Rzeszowscy policjanci, przesłali akta postępowania do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator ogłosił im zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci suszu ziela konopi innych niż włókniste oraz mefedronu.

Decyzją Sądu Rejonowego w Rzeszowie, dwóch 35-latków oraz 34-latek, na trzy miesiące trafili do aresztu. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

19-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)