REKLAMA
CEE

Ania Dąbrowska z Wesołej zaśpiewa w The Voice Kids! (ZDJĘCIA)

WESOŁA / PODKARPACIE. Od 1 stycznia na antenie TVP 2 możemy śledzić II edycję popularnego programu The Voice Kids Poland. The Voice Kids obecny jest w prawie 30 krajach – m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji, Ukrainie, USA, Brazylii, Indiach. Na etapie przesluchań w ciemno zaprezentuje się Ania Dąbrowska z Wesołej.

ANIKA

Zasady są niemal takie same jak w znanym programie „The Voice of Poland”. Dziecięcy konkurs składa się z kilku etapów. To: Przesłuchania w Ciemno, Bitwy, Sing Off oraz Finał.

Podczas pierwszego etapu młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat staną przed trenerami, którymi są Dawid Kwiatkowski, Cleo oraz Tomson i Baron. Zasady pozostają te same – jeśli trener się odwróci, uczestnik dołącza do jego drużyny. Jeśli odwróci się więcej trenerów, wtedy to uczestnik decyduje, do której drużyny chciałby dołączyć. Każdy z trenerów musi skompletować osiemnastoosobową drużynę, która weźmie udział w Bitwach!

Na etapie Bitew zostaną oni podzieleni na trzyosobowe grupy. Każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, którzy trafią do etapu Sing Off, w którym trenerzy wybiorą dziewiątkę finalistów – po trzy osoby z każdej drużyny. Program zakończy się Finałem „na żywo” w dniu 23 lutego, gdzie głosami widzów z wybranej trójki finalistów, zostanie wyłoniony zwycięzca. Na zwycięzcę programu czeka nagroda główna: stypendium oraz możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska.

Już w najbliższą sobotę 19 stycznia o 20.05 w etapie „Przesłuchań w ciemno” będziemy mogli zobaczyć występ dobrze nam wszystkim znanej – Ani Dąbrowskiej z Wesołej.

Co zaśpiewa? Czy porwie swoim głosem Trenerów w czerwonych fotelach?

Zapraszamy do oglądania i kibicowania Ani.

DRUGI SEZON

źródło: materiały nadesłane

16-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline