REKLAMA

Alarmy bombowe w biurach poselskich Grzegorza Brauna. List z pogróżkami! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Dzisiaj przed południem w biurach poselskich lidera Konfederacji Grzegorza Brauna ogłoszono alarm bombowy po tym, jak do pracowników posła dotarła wiadomość z informacją o podłożeniu bomby. Skandaliczna treść zawierała również pogróżki kierowane do Grzegorza Brauna i jego najbliższych. – Anonimowy szubrawiec swe pogróżki adresuje również do moich najbliższych, dlatego też złożyłem stosowne zawiadomienie z wnioskiem o ściganie – napisał w mediach społecznościowych poseł Braun.

W niedziele do biur poselskich Posła Konfederacji Grzegorza Brauna przesłany został mail z groźbami i informacją o podłożeniu bomby. Policja została powiadomiona i dokonała sprawdzenia biur w Rzeszowie i Krośnie – na szczęście nic nie znaleziono – napisał w mediach społecznościowych Ryszard Skotniczny, członek Inicjatywy Sanockiej.

W biurach poselskich w Rzeszowie, Krośnie i Nisku został ogłoszony alarm.


grafika poglądowa / foto: Ryszard Skotniczny – Fb

Potwierdzam i uzupełniam: podłożenie ładunku wybuchowego, zgodnie z przewidywaniami, policja natychmiast fachowo wykluczyła, ponieważ jednak anonimowy szubrawiec swe pogróżki adresuje również do moich najbliższych, złożyłem stosowne zawiadomienie z wnioskiem o ściganie – dodał na Twitterze Grzegorz Braun.

Wiadomość, która trafiła do biura poselskiego Grzegorza Brauna, oprócz informacji o bombie, zawierała również groźby skierowane do samego posła oraz do jego najbliższej rodziny. W mediach społecznościowych, współpracownik lidera Konfederacji, opublikował treść listu.

źródło: Ryszard Skotniczny – Fb, Grzegorz Braun – Twitter

foto: Ryszard Skotniczny – Fb

14-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.