REKLAMA

36-latek wpadł z narkotykami, bo nie miał maseczki (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Sanoka, który posiadał przy sobie substancje zabronione. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę mundurowych, ponieważ nie miał założonej maseczki. Podejrzany usłyszał zarzuty nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek po godz. 11, na terenie Sanoka dzielnicowi, zauważyli mężczyznę, który szedł chodnikiem bez zasłoniętych maseczką ust i nosa. Mundurowi chcieli zwrócić mu uwagę i sprawdzić co jest powodem niestosowania się do obowiązujących przepisów. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać. W trakcie ucieczki wyrzucił woreczek foliowy oraz plastikowe pojemniki z zawartością suszu roślinnego. Po krótkim pościgu został zatrzymany, a wyrzucone rzeczy zabezpieczone. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana.

36-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze znaleźli również przy nim elektroniczną wagę służącą do porcjowania narkotyków. Dodatkowo okazało się, że w miejscu zamieszkania mężczyzna uprawiał konopie.

Mieszkaniec Sanoka usłyszał zarzuty dotyczące nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Wobec podejrzanego zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sanok

21-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)